Autentické ceny u výkonů hrajou pro vás

Že úspěch Vaší prezentace závisí z velké míry na stupni vyplnění vašeho profilu, víte již z našich dřívějších blogů. Velmi důležitou součástí správně vyplněného profilu je ceník výkonů. Naše analýzy potvrdily, že profily lékařů obsahující ceny zákroků přinášejí v průměru dvakrát více poptávek (emailových i telefonických) oproti profilům bez cen:

Průměrný počet konverzí u PREMIUM lékařů v závislosti na publikaci cen

Průměrný počet konverzí u PREMIUM lékařů v závislosti na publikaci cen

Vedle tohoto faktoru hovoří pro zveřejnění cen i další důvody. Je v zájmu vás, lékařů a klinik, informovat své potenciální pacienty o cenové úrovni zákroků na svém pracovišti, protože uvedením realistických a pravdivých cen se vyhnete poptávkám čistě cenovým a oslovíte si Vaši skutečnou cílovou skupinu pacientů.

Bohužel nezřídka narážíme na fakt, že lékaři cíleně uvádějí ceny nižší, než odpovídá skutečnosti, nebo že uváděné ceny nejsou aktuální, což v obou případech směrem k potenciálním klientům není správná a korektní informace.

Víme, že ne každý pamatuje na pravidelnou aktualizaci ceníku ve svém profilu. Aktualizujte si, případně doplňte váš ceník. Zkontrolujte si, že ceny, které návštěvníků Plasticka-chirurgie.info ve svém profilu prezentujete, jsou aktuální a splňují tato kritéria:

  • odpovídají skutečnosti, jsou reálné
  • all-inclusive (v ceně je zahrnuto vše nutné k podstoupení výkonu, tj. anestezie, nutný pobyt na klinice, prsní implantáty, apod.)
  • jsou doplněné detailní poznámkou (co cena zahrnuje, nezahrnuje, za jakou oblast, aj.)

Jsou lékaři, kteří se zdráhají ceny zveřejnit s odůvodněním, že přesná cena může být upřesněna teprve až po konzultaci s pacientem. Jen málokterý lékař ovšem nedovede uvést cenový rámec „OD/DO“ pro své spektrum zákroků. Cílem ceníku je dát pacientům správnou informaci o cenové hladině výkonů na Vašem pracovišti. Funkce komentáře pro každý jednotlivý zákrok Vám umožňuje navíc doplnit důležité informace k uvedenému cenovému rozpětí.

Věnujte pár minut aktualizaci ceníku ve Vašem profilu a zvyšte tak počet Vašich relevantních kontaktů od pacientů prostřednictvím realistických cen.

Upravit ceny v mém profilu

Máte dotazy? Kontaktujte svého Key Account Managera.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*